ofis taşıma

Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Ev ya da ofisinizin taşınma işlemi sırasında hasar görmesi ya da zarar alması sıkıntı verici olan bir durumdur. Bu konu ev taşıması hizmeti alan bir çok kişinin de başına gelmiştir. Evden eve nakliyat ve de alacağınız diğer hizmetlerin yanı sıra bina içerisinde taşına anında merdivenlerin dar olması eşyanın taşınması sırasında da zarar görme payını yükseltecektir. ES Yıldırım nakliyat olarak verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetini günümüz koşullarında değerlendirerek sigortalı nakliyat hizmetine önem veriyoruz. Eşyalarınızı en doğru yöntemlerle ve profesyonel bir şekilde taşımak bizim işimizdir. Bunun içinde sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz.

ES Yıldırım nakliyat her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini seçmiş bunun içinde taşınma öncesinde ekspertiz hizmetini gerçekleştirmiştir. Ücretsiz olan bu hizmetimizin amacı eşyalarınızın daha önceden analiz edilmesini sağlamaktır. Bu sayede eşyanın durumu ve taşınacak olan alanlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Eğer ki taşıma konusunda fiyatta anlaşma sağlanırsa müşterimize sigortalı taşımacılık konusunda gerekli olan belgeler sunulur. Bu belgeler kısaca geçiştirilmeyecek kadar önemlidir. Çünkü eşyanızın herhangi bir şekilde zarara uğraması halinde yenilenmesine neden olacaktır.

Firmamız taşıma öncesinde ambalajlama ve paketlemeye de önem veriri. Bunun için kullandığımız ekipmanlarımızın en kaliteli düzeyde olması sağlanır.  Bizim için memnuniyet en önemli konudur. Çünkü sizin bizi referanse etmeniz durumunda gelecek yeni işlerin de çoğalması sağlanmış olacaktır.

Sigortalı olarak verdiğimiz hizmet pek çok kişi tarafından takdir sağlamış ve bu anlamda da talep her geçen gün daha da yukarılara çıkmıştır. Eşyanızı güvenli ellere teslim etmek kafanızın ve içinizin de rahat olmasını sağlayacaktır. Firmamız tarafından yapılacak olan taşıma işlemlerinde standart koşullar her şekilde yerine getirilir. Bunun dışında olası kaza ve risk durumuna karşı da anlaşmalı olarak çalıştığımız sigorta firmalarından tüm eşyalarınızın sigortalanması sağlanır. ES Yıldırım sigortalı taşımacılık hizmetinde kurumsal olan bir profile sahiptir. kısa zamanda tüm müşterilerin de takdirini kazanmış olan bu yöntem sayesinde bulunduğumuz şehirde en iyi markalar arasına da girmiş durumdayız. Eşyalarınızın %100 güvenliğini sağlayacak bakımından eşyalarının taşınması esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya kayıp sonrasında kaybettiğiniz maddi ve manevi değerin ödenmesini size aynı şekilde geri getirilmesini sağlar.