ofis taşıma

Şehirlerarası Nakliyat

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen şehirlerarası nakliyat firmalarından birisi olan ES Yıldırım Nakliyat kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenli hizmete önem vermektedir. Taşımacılık hizmetlerinde her zaman görevinin bilinciyle hareket edip vazifesini de yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu da bizim nakliyat sektörü içerisindeki saygınlığımızı artıran faktörler arasında yer almaktadır. ES Yıldırım nakliyat olarak ister şehirlerarası nakliyat isterseniz de şehir içi nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde zamanlama önemli bir konudur. Dolayısıyla burada firmamız evinize ya da ofisinize geliş saatlerine çok dikkat eder. Bu anlamda sizinle anlaşma gününden 20 dakika öncesinde gelerek gerekli olan her türlü hazırlıkların eksiksiz bir şekilde tamamlanması sağlanır. Eğer ki bizden asansörlü nakliyat talep edilmişse bu durumda asansörün kurulumu ve hazırlanması da bu süre içerisinde yapılmaktadır. Firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek büyütmeyi başarmış ve bu anlamda da kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

ES Yıldırım nakliyat olarak Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz bir hizmet taşıyabiliriz. Bu anlamda şehirlerarası taşımacılıkta bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hizmet ağımızı sürekli olarak geliştirmekle birlikte profesyonel çalışanlarımıza her zaman önem veririz. Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz kendi firmamıza ait çalışanlardır ve dışarıdan bir çalışandan hizmet almayı asla tercih etmeyiz. Hizmetimiz Türkiye’nin her iline vardır.

Şehirlerarası Nakliyat İçin Ne Yapmalıyız?

Şehirlerarası nakliyat konusunda hizmet talebi oluşturulması oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey sitemize girerek iletişim adreslerimizden ya da online olarak bizlere ulaşmanızdır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 esaslı olarak çalışır ve her iletişime geçtiğiniz de mutlaka karşınızda destek alacağınız ya da danışacağınız bir çalışanımızı bulursunuz. firmamız görüşmelerimiz neticesinde hızlı bir şekilde hareket eder ve adresiniz alınarak ekspertiz ekiplerimizin yönlendirilmesi sağlanır. Ekspertiz ekiplerimizin adresinize geldiğinde ilk yapacakları işlem binanızın konumu ve de taşınma için istenilen yöntemin belirlenmesidir. Eğer ki asansörlü taşımacılık tercih edilecekse bu durumda asansörün kurulacağı alanın da tespiti yapılır.

Evin ya da ofisin içerisindeki eşyaların boyutları incelenir. Bu sayede taşınma gününde yönlendirilecek olan personel ve aracın büyüklüğü net bir şekilde ayarlanmışa olacaktır.