Parça Eşya Nakliyat

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Evinizde ya da ofisinizdeki parça eşyaların taşınmasını artık sorun etmenize gerek yok. ES Yıldırım nakliyat olarak bizler verdiğimiz hizmetler arasında buna da yer veriyoruz. Büyüklüğü ne olursa olsun parça eşyalarınızı bulundukları yerden alarak götürmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Özellikle de öğrenci evi ya da bekar evinin ihtiyacı olan parça eşyalarının bir şehirden başka bir şehre taşınması önemli ve de zahmetli bir konu. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda bu hizmeti yerine getirerek sizin bu sıkıntıdan kurtulmanızı sağlıyoruz. Parça eşya taşıma da en uygun koşullar taşınacak olan eşyanın değerine göre ayarlanır. Bu anlamda taşıdığımız eşyanın değerine göre aracın temini sağlanmış olacaktır. Taşınması kolay ancak ulaşımı zor olan parça eşya taşımada sorunsuz ve garantili bir taşıma sağlanır.

Parça eşyalarınızı ya da taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın bir kısmını bizimle iletişime geçerek ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan ücretsiz keşif ekibimiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınız konusunda gerekli olabilecek her türlü bilgileri de detaylıca alacaktır.  Parça eşyalarınızın da tespit işlemleri gerçekleştirildikten sonra eşyanın taşınması için ihtiyaç olabilecek her türlü malzemenin temini de sağlanmış olacaktır. Parça eşya taşımacılığı şehirlerarası ya da şehir içi nakliyat kadar önemli bir konudur. Bunun içinde firmamız parça eşya taşımasında da sigortalı hizmet vermektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya denildiğinde ilk akla gelen konunun evinizdeki ya da iş yerinizdeki eşyaların bir bölümünün başka bir yere nakledilmesi sağlanmaktadır. Parça eşya taşıması herkesin ihtiyacı olmayacağı gibi küçük bir topluluğun tercih ettiği hizmet alanı da değildir. Bir çok sektörde ya da bireysel kişi parça eşya taşımacılığı konusunda bizden hizmet almaktadır.

Parça eşya hizmeti alacak olan müşterilerimiz arasında üniversite öğrencileri, bekâr kişiler, çeyiz eşyası ya da evinde ofisindeki fazla eşyalarını başka bir alana transfer etmek isteyen kişilerdir.

ES Yıldırım Nakliyat olarak parça eşyanızın taşınması için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmet için kullanılacak malzemelerimizin tamamı kalitelidir ve sıradan bir nakliyat hizmeti hiçbir şekilde gerçekleştirilmez.