ofis taşıma

Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

ES Yıldırım nakliyat olarak birçok alanda hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizden bir tanesi olan ofis taşımacılığı ve iş yeri taşımacılığı yıllardır en çok talep edilen hizmetlerimiz arasındadır. Ofis taşımacılığı en çok dikkat gerektiren taşımacılık arasında yer alır. Hem zaman hem de düzen açısından mutlaka dikkat gerektiren bu süreçte planlama önemli bir konudur. yapacağınız plansız bir taşıma bir sonraki iş gününüzü de etkileyeceğinden dolayı eski ofisinizdeki aynı düzenin yeni yerinde de oluşturulmuş olması gerekir.

ES Yıldırım nakliyat olarak bizler verdiğimiz hizmette kaliteye ve hıza her zaman önem veriyoruz. Hızlı taşımacılık hizmetimiz sayesinde sektörünüz içerisinde de geri kalmanız ve müşterilerinizden de şikâyet almanızın önüne geçilmiş olacaktır. Taşımacılık sektörü her geçen gün kendisini yenileyen ve teknolojinin de gücü sayesinde insan gücünün aşağılara çekilmiş olduğu bir hizmettir. Bugün neredeyse 3 günde yapılan ofis nakliyatı öğlene kadarda tamamlanabilmektedir. Tabi ki yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işin planlı bir şekilde gerçekleştirilmiş olması şarttır.

Firmamız her zaman tertip ve düzene dikkat eder. Bu anlamda ofis taşımacılığında eşyalar oda oda ayrılarak paketlenir. Her türlü dosya, evrak ve belgeler kolilenerek taşınır bu da işlerin karışmasının önüne geçecektir. Oda oda taşımanın en büyük avantajı da gideceğiniz yeni ofisinizde hiçbir şeyin yerinin karıştırılmamasıdır. Firmamız ofis taşımacılığında her zaman kendi farkını ortaya koymuştur. Bünyemizde çalışan personellerimizin tamamı bu konuda uzmandır. İstenirse asansörlü taşımacılık hizmeti sağlanabilir istenirse standart bir taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Eşya taşımada en önemli konulardan bir tanesi de eşyanın taşınacağı araçlar ve onların konforudur. Firmamızın sahip olduğu araçlarımızın tamamı konforlu ve eşya taşımaya uygun olarak dizayn edilmiştir. Kırılmaması gereken eşyaların tamamı özel bölümlerde taşınarak muhafaza altına alınır. Ofis taşımacılığında önemli bir ayrıntı da paketleme işlemidir. Paketleme sırasında kullandığımız malzemelerin tamamı kaliteli ve de dışarıdan gelebilecek herhangi bir etkiye karşı da kalitelidir. Eşyalarınızın koli içerisindeyken kırılması ya da buna benzer şekilde zarar görmesinin önüne geçilmiş olur.

Ofis Taşımacılığında Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Ofis ve büro taşıma fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.