ofis taşıma

Nakliyat Ambalajlama

NAKLİYAT AMBALAJLAMA

ES Yıldırım nakliyat olarak ambalajlama ve paketleme yaparak taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyoruz. Nakliyat hizmeti profesyonellik gerektiren ve bu anlamda da her türlü koşulların eksiksiz olarak müşterilere sunulması gereken bir alandır. Bizlerde bunun için verdiğimiz hizmetimizde ambalajlamaya ve paketlemeye büyük önem vermekteyiz. Ambalajlama ve paketleme işlerinde olmazsa olmaz olan kaliteli ürün ve malzeme kullanımıdır. Eşyanızın içerisine konulacağını ve bu anlamda da kırılmasının önüne geçilmesi gerektiği için doğru malzemenin doğru kişiler tarafından kullanılması şarttır. Doğru bir şekilde yapılmayan paketleme içerisindeki eşyanın da zarar görmesine neden olabilecektir. Taşımanın sağlıklı gerçekleştirilebilmesi için bu şarttır.

ES Yıldırım nakliyat olarak bizler siz değerli müşterilerimizin taşımacılık hizmetinde en iyisinden yararlanabilmesi için de kullanılmış olan malzemelerle asla çalışmayız. Ev taşıma sırasında kullandığımız paketleme ve ambalajlama malzemeleri sıfır olur. Ambalaj için kullandığımız malzemeler arasında ise havalı naylonlar, Kraft kağıtlar, streçler, bant, ip, koli yer almaktadır.  Kullandığımız malzemelerin tamamı dayanıklıdır. Bu nedenle de paketleme sonrasında ve sırasında hiçbir şekilde etkilenmez. Eşyalarınız sağlıklı bir şekilde biryerden başka bir yere taşınabilir.

Ambalaj ve paketlemenin yanı sıra evden eve nakliyat konusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı en ince detaylarına varıncaya kadar gözden geçirilir ve doğru bir şekilde yeni adresinize taşınır. Eski evinizde paketlenmiş olan eşyalarınız yeni evinizde ya da yeni ofisinizde sağlıklı bir şekilde açılır.

Eski evinizde eşyalarınızın paketlenmesi öncesinde demonte ekibimiz yani marongozlarımız mobilyaların söküm işlemini gerçekleştirilir. Burada çıkabilecek ve kırılması muhtemel olan parçalar kolilere doğru ve güzel bir şekilde istiflenir. Vitrin içi kütüphane içi gibi aksesuarlarında tamamı koliler içerisine muhafaza edilir ve korumaya alınır. Her türlü hizmette özen gösterilere doğru yöntemler kullanılır amacımız verdiğimiz hizmeti size profesyonelce yansıtabilmek ve taşıma anında eşyalarınızın hiçbirinin zarar görmemesini sağlamaktır. ES Yıldırım nakliyat olarak paketleme ambalajlama işlemleri sonrasında ister asansörlü taşımacılık hizmeti istenirse de normal taşımacılık hizmeti gerçekleştirilecektir.

Unutmamak gerekir ki bir evin ya da ofisin taşınmasında en önemli konu paketleme ve ambalajlamalardır.