ofis taşıma

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ES Yıldırım nakliyat sektöre girdiği günden bu yana her zaman kaliteyi kendisine bir hedef olarak belirlemiş ve bu anlamda da profesyonel çalışmalar yürütmüştür. Firma olarak sektörde yer aldığımızdan bu yana nakliyat konusunda en başarılı hizmeti sunan bir marka halini de almış bulunuyoruz.

ES Yıldırım bünyesinde çalışan her personelimiz kendi alanında uzmandır. Bu da bizim müşterilerimizin memnuniyetini artıran faktörler arasında yer almaktadır. Firmamızın amacı kendisini her geçen gün Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almasını sağlamaktır. Bu anlamda da hizmet verdiğimiz süre içerisinde daima müşteri haklıdır prensibini ilke edinmişiz. ES Yıldırım nakliyat olarak Eskişehir merkezli hizmet veriyor olsak da markamız tüm türkiye tarafından bilinmektedir. Bu anlamda sürekli kendimizi geliştirerek türkiye’nin pek çok noktasında da gelişimimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Sektöre girdiğimiz 15 yıldan bu yana büyük bir yol almış ve bugüne kadar yaşadığımız deneyimlerimizi de kendimize bir rehber olarak çizmişiz. Teknolojinin taşımacılık alanında her türlü imkanlarını kullanılarak hizmet veren firmamız sürekli olarak kendini de yenilemeyi bilmiştir. İnternet sitemizin de güncellenmesinin en büyük nedeni bundan kaynaklanır. Yeni kolay yüzüyle siz değerli müşterilerimize internet üzerinden de kolay erişim bizim için önemlidir.

Sitemiz üzerinden bizimle anında iletişime geçebilir ve hizmeti en doğru ve hızlı şekilde alabilirsiniz. ES Yıldırım nakliyeciliğin en önemli farkı müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet sunabilmesidir. Bu anlamda da müşteri memnuniyetine önem verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Eskişehir’in her ilçesine hizmetimizi sorunsuz bir şekilde ulaştırabilir yalnız bununla kalmaz şehirler arası nakliyat konusunda da en üst düzeyde hizmet verebiliriz. Bizden aldığınız hizmet sonucunda kafanızdaki soru işaretleri de ortadan kalkacaktır.

ES Yıldırım bünyesinde yer alan her personel sağlık güvencesine sahiptir. Bu anlamda sigortalı çalışan olmakla birlikte taşeron işçi kullanılmamasını sağlarız. Bu bizim kalitemizi artıran faktörler arasında olabileceği gibi eşyanın da taşınma anında güvende olmasına neden olacaktır. Güvenli taşımacılık, hızlı ulaşım ve konforlu bir yolculuk bizim temel prensibimizdir. Bizde bu bilinçle hareket ederek sürekli yenilenen yüzümüzle birlikte Eskişehirde her müşterimize sorunsuz bir hizmet sağlayabiliriz.

7/24 bizimle iletişime geçebileceğiniz adres ve telefonlarımız sitemiz üzerinde sizlere sunulmuştur.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler…

ES YILDIRIM NAKLİYAT