ofis taşıma

Depolama

DEPOLAMA HİZMETİ

Eşyaların depolanması konusu son dönemlerde en çok talep edilen hizmetler arasında gelmeye başladı. Özellikle de kentsel dönüşüm içerisinde olan bölgelerde sürekli olarak insanların taşınma içerisinde olması ve beraberinde de eşyalarının yıpranmaması için depolama hizmeti daha fazla talep görür hale geldir. ES Yıldırım nakliyat firması olarak bizler profesyonel çalışanlarımız ve geniş araç filomuzla birlikte siz değerli müşterilerimizin ev ve ofis eşyalarınızı modern depolarımızda muhafaza edebiliyoruz. Depolama hizmetimiz sigorta kapsamındadır. Dolayısıyla depoda bulunduğu sürece de herhangi bir şekilde zarar görmesi mümkün olmamakla birlikte olduğu takdirde de zararınız en küçük ayrıntısına kadar karşılanacaktır.

Depolama hizmeti alınırken eşyalarınızın konulacağı yerin önceden tespit edilmesi ve görülmesi önemli bir konudur. Bunun için bizden bu hizmeti talep eden her müşterimize öncelikli olarak depo alanlarımızı görmelerini öneririz. Çünkü bu eşyanızın nerede saklanacağının tespiti ve içinizin de rahat olması için önemli bir konudur.

ES Yıldırım nakliyat Eskişehir merkezli olarak hizmet veren bir firmadır. Ancak yalnız Eskişehir’e değil Türkiye’nin birçok iline de eşya taşıma hizmetini ulaştırmıştır. Eskişehir güzel ve şirin bir ilimizin olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir üniversite şehridir. Dolayısıyla bu noktada eşya depolama hizmeti daha fazla ön plana çıkmıştır.

Eşya depolama hizmetinin sıkıntılı sonuçlar doğurabileceğin biliyoruz bu anlamda da bir firma ile çalışmadan önce iyi bir araştırma yapılması önemlidir. Firmamız bu hizmeti vermeden önce diğer firmalardan hizmet alanların yaşadığı sorunlara baktığınız da gözünüzün korktuğunun farkındayız ancak bizim depo alanlarımızı ve nakliyat araçlarımızı gördüğünüzde bu endişenin yerine güvenli bir tercih yaptığınızı da anlayacaksınız.

ES Yıldırım nakliyat firması güvenilir depolarında hizmet veren ve eşyaları en korunaklı şekilde taşınmasını sağlayan tüm bunlarında yanı sıra ekonomik çözümler sunan köklü ve güçlü bir firmadır.

Sizlerde Eşya depolama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sizin için verdiğimiz hizmetin kalitesi her zaman bir üst seviyede olmuştur. Bu anlamda bizimle çalışan her müşterimiz güvenli, kaliteli ve hızlı nakliyat hizmetini de gerçekleştirmiş olacaktır.