ofis taşıma

Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü taşımacılık son dönemde en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinin başında geliyor. ES Yıldırım nakliyat olarak size güven konusunda sorunsuz bir hizmet sağlamaktayız. Sunduğumuz asansörlü taşımacılık ile hem hızlı hem de güvenli bir nakliyat hizmeti sağlanmaktadır.  Asansörlü nakliyat hizmetinin nasıl verileceği firmamızın ekspertiz hizmeti sırası tespit edilecektir. Bu hizmette ilk olarak asansörün kurulacağı alanın tespiti sağlanır. Asansörlü taşımacılık hizmetinde asansörün kurulum süresi 20 dakika ile 30 dakika arasında bir zaman alır. Bu sürecin taşınmaya etki etmemesi için taşınma zamanından 30 dakika öncesinde gelen ekiplerimiz asansörün kurulumunu gerçekleştirir.

Asansörlü taşımacılık hizmetinde asansörün ulaşacağı balkon ya da pencerenin tespiti sağlanır. Bu işlem esnasında kullanılacak olan raylı sistem ile evinizde paketlenmiş olan ya da bizim personelimiz tarafından paketlenen eşyalar aracımız içerisine doğru bir şekilde yerleştirilir. Asansörlü taşımacılık hizmetinin tercih edilmesinin en büyük nedeni taşımaya hız kazandırmak ve eşyanın bina içerisinde taşıma anında zarar görmesini engellemek içindir.

Apartman içerisinde eşyanın taşınma anında her zaman bir risk söz konusudur. Yapılan taşıma sırasında eşyanın sürtünme ve de düşme gibi olası riskleri de vardır. Bu yüzden hizmetin tercih edilmesiyle birlikte bu gibi risklerde ortadan kaldırılmış olacaktır.

Asansörlü taşım sisteminde her türlü eşyanın taşınması gerçekleştirilebilmektedir.  İster mobilya, ister beyaz eşya isterseniz cam eşyalarınız güvenli bir şekilde evinizin içerisinden alınarak araca ya da araçtan alınarak evinizin içine kadar ulaştırılacaktır.

ES Yıldırım nakliyat olarak taşımacılık hizmetinde her zaman öncülük etmeye devam ettik ve etmeyi de sürdüreceğiz. Kusursuz bir hizmet sağlanabilmesi amacıyla yüksek katlara dahi hızlı ve garantili bir hizmet sunarak taşımanızı bir eziyet olmaktan çıkarıyoruz.

Taşınma sırasında alınacak olan hizmetin kalitesi bu işi yürüten firma ile çalışan personelin tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Taşıma konusunda her türlü olumsuzluk ve stresten kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını iletişim sayfamızı ziyaret ederek müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ES Yıldırım Nakliyat